A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - Guri I Nenes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

Këngë e Albumit:

LutemKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Guri I Nenes" kënduar nga Sinan Vllasaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2017