A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sinan Vllasaliu - Ti Me Je Si Nji Pik Loti


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  31

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/02/2013

2013-02-25T21:04:57

Ti me je si nje pik loti engjell nate kush te solli
n'dhimbjen time ti u trete je nje yll qe fle ne dete
ender ti mbete..
qdo mengjes kur diellin shon dua shpirtin te ma ngroh
ti e vrave endrren time flak i dhe dhe zemres sime
jeta ime vark qe mbytet thell ne zemren tende zhytet (2x)

Ref..
Ti me je si nje pik loti engjell nate kush te solli
n'dhimbjen time ti u trete je nje yll qe fle ne dete
ender ti mbete..

Me mungon si nates hena
qaj vetem me dhemb zemra (2x)
sa me larg qe je nga une
sdi pse aq ma shum te due.. (2x)

Ref...(2x)


Lyrics submited by  timmi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019