Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Veq Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sonte e kendova kengen qe e doje
ty qe fort me gezoje
sa shume kilometra dhe nje oqean
gjithka shpirto po na ndajn
per mua dhe per ty stuhi pas stuhije
se keshtu na ndodhi kur si rash ne fije
dritarja e dhomes sate sot ka mbet pa drit
eresir si e ksaj nate
per ne sdo te ket me dittt...

ref: veq nje lot lot ne sy dhe kjo keng eshte veq per ty
derisa tjem gjall un do tkendoj me mall...
veq nje lot lot ne sy dhe kjo keng eshte veq per ty kudo qe te shkoj un veq per ty kendoj...(2x)

sonte e kendova kengen qe e doje
ty qe fort me gezoje
sa shume kilometra dhe nje oqean
gjithka shpirto po na ndajn
per mua dhe per ty stuhi pas stuhije
se keshtu na ndodhi kur si rash ne fije
dritarja e dhomes sate sot ka mbet pa drit
eresir si e ksaj nate
per ne sdo te ket me dittt...

ref: veq nje lot lot ne sy dhe kjo keng eshte veq per ty
derisa tjem gjall un do tkendoj me mall...
veq nje lot lot ne sy dhe kjo keng eshte veq per ty kudo qe te shkoj un veq per ty kendoj...

Ky tekst u dërgua nga HanabPublikimi: 05/01/2017


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0


Sinan Vllasaliu - Veq Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Per Ty".
3. Video është e këngës "Veq Per Ty", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.