A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sinan Vllasaliu - Le Te Vdes Ne Kete Behar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/08/2008

2008-08-31T14:48:57

Dikur kam pas lumturi me ty nie dashuri
un niher se gzova nje pranver

Dikur kam pas ni lumturi me ty nje dashuri
un niher se gzova nie pranver

Reff 2X
Le te vdes ne kete behar pini shokt e mi
le t'digjem si letra n'zjarr ska me dashuri.
--------
Le te vdes ne kete behar pini shokt e mi
le t'digjem si letra n'zjarr ska me dashuri

Edhe ni vjesht qe se kam desht
edhe ni shi si stuhi
me ni fjal u ndam e me su pam

Edhe ni vjesht qe se kam desht
edhe ni shi si stuhi
me ni fjal u ndam e me su pam

Reff 2X
Le te vdes ne kete behar pini shokt e mi
le t'digjem si letra n'zjarr ska me dashuri.
---------
Le te vdes ne kete behar pini shokt e mi
le t'digjem si letra n'zjarr ska me dashuri


Ky tekst u dërgua nga Arta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018