A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - Jeta Iken


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2006

2006-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Luj Moj Kosovare"


Dashurine ta kam fale kur te putha per here te pare pyte zemren ti per mua qe te thot sa shume te dua 2X.

Se ta besova ty rinin ti ma fale lumturine se jeta iken dhe mbaron jeton gjat kush dashuron 2X.

Ta dish mir moj vajz e bukur dashuria sdon lendim eshte njelloj si me qershine po tja marish embelsine 2X.

Se ta besova ty rinin ti ma fale lumturine se jeta iken dhe mbaron jeton gjat kush dashuron 4X.


Ky tekst u dërgua nga Bleti
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018