Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Nena Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pikt e trupit o mu than emrin tend kur permend edhe vujtja me shum shtohet se sdot gjej me ne at vend

Ref.nje her kam vdek kur ti te lash dy her kam vdek kur ma ste pash

Tash na ndan shtrati i that edhe dashuria e pa fat afer zemres un tu vdek por ti je larg...


Ref. nje her kam vdek kur ti te lash dy her kam vdek kur me ste pash

N'deren tende un trokas per te gjetur tash po shoh dua me ti qe te flas por pergjigja ishte joooooo....

Ref..nje her kam vdek kur ti te lash dy her kam vdek kur me ste pash.....


Ky tekst u dërgua nga Jehona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/08/2006


Sinan Vllasaliu - Nena Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nena Ime".
3. Video është e këngës "Nena Ime", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0