A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - Binjaket


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2001

2001-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Krejt Mbrapsht"


Jeta ime e me halle
Netet kur po plaken
Me mua po tallen
Bukuroshe dy binjake

Njera flet e pershendet
vjen dhe em perqafon
Ndersa tjetra me bertet
Zeri i njejti sme dallon

Ohhhhhhhhh cila me don

(2x)
Fol folni topolake
Cila me doni motra binjake
Kalon koha asgje nuk zgjidhet
Nyje nyje jeta ime

Jeta ime e me halle
Netet kur po plaken
Me mua po tallen
Bukuroshe dy binjake

Njera flet e pershendet
vjen dhe em perqafon
Ndersa tjetra me bertet
Zeri i njejti sme dallon

Ohhhhhhhhh cila me don

(2x)
Fol folni topolake
Cila me doni motra binjake
Kalon koha asgje nuk zgjidhet
Nyje nyje jeta ime


Ky tekst u dërgua nga Rajmonda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018