Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Sa Mka Marr Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48

Se une ty te zgjodha
me te miren nder shoqe qe ti ke pas
E para me fole dhe mendova moj
se kurr s'ke me m'dasht

Se bashku kaluam dhe krijuam
ma t'bukren dashuri
prap i vetmuar kujtoj ditet moj
dhe netet me ty

[REF. x2:]
Sa m'ka marr malli me t'pa
Nuk kam dasht me ty me u nda
Dite e nate une te kujtoj
E kurr s'do te harroj

Sa here me marr malli
per me t'pas
dhe niher ne perqafim
dal naten ne dritare
e me kenge te kujtoj
e qan shpirtin im

Se bashku kaluam dhe krijuam
ma t'bukren dashuri
prap i vetmuar kujtoj ditet moj
dhe netet me ty

[REF. x6:]
Sa m'ka marr malli me t'pa
Nuk kam dasht me ty me u nda
Dite e nate une te kujtoj
E kurr s'do te harroj


Ky tekst u dërgua nga Gennt.Sinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/06/2010
Festivali: Zhurma Show 2010


Sinan Vllasaliu - Sa Mka Marr Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mka Marr Malli".
3. Video është e këngës "Sa Mka Marr Malli", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 1