Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Nje Arsye

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Arsye".
3. Video është e këngës "Nje Arsye", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Nje Arsye  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Një Arsye"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Me vnu doren nzemer, me fol drejt une kam qen i mir per ty
Po ti te mirat i harrove shpejt
ndaj nuk jemi bashk te dy(3
Ti rrenove krejt c'ka kemi
ndaj te lumtur smund te jemi
as une as ti..

REF: Ama nje arsye.nje se paku
per akuzat qe mi ke baa
A ja vlejten fjalt e hallkut
me i degjue me u nda//2

Vnoje gishtin n'krye e fol drejt
a je e lumtur tash
ti te mirat i harrove shpejt
a mban mend kur te thash
gabimet nuk ti fali mo
Ashtu si deshe ti u ba
as une as tii

REF: Ama nje arsye.nje se paku
per akuzat qe mi ke baa
A ja vlejten fjalt e hallkut
me i degjue me u nda//2


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet