Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Qka Ka 3

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Ka 3".
3. Video është e këngës "Qka Ka 3", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Qka Ka 3  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Këngë e albumit:

"12 Golden Hits"

Këngë e albumit:

"Hetet Verore 2012"

Këngë e albumit:

"Live 2015"

Këngë e albumit:

"Një Arsye"

Komente

1 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Ti me njeh me mir se qdo njeri tjeter
Ti e din se ende mu me dhem plaga e vjeter
Ti e din se ende n'jeten time je
Dhe prap po ki zemer mem pyet qka ka 3

Ref..2x
Qa ka 3 qa ka 3
Qka ka me pas kur me mu sje
Qa ka 3 kurr mos pyet
Kur ende ne zemer osht emri yt.

kur vetmia e jetes ty zemer t'merzit
Mos harro se ende dikush osht tut prit
Kur qetsin e shpirtit nuk e gjen askund
Mos harro se deren e ke qel te un

Ref..2x
Qa ka 3 qka ka 3
Qka ka me pas kur me mu sje
Qka ka 3 kurr mos pyet
Kur ende ne zemer osht emri yt

Ref..2x
Qa ka 3 qka ka 3
Qka ka me pas kur me mu sje
Qka ka 3 kurr mos pyet
Kur ende ne zemer osht emri yt.

Ti me njjeh me mir se qdo njeri tjeter ti e din qe ende me dhemb plaga e vjeter...!


Ky tekst u dërgua nga Albertaa   Gimmmz   GGreta
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet