Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Sa Shumë Vite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  58

Sa shume vite, kishin shkuar
u sherova, thash se t'kam harruuuu
u martova,me nje tjeter, gjith te mirat zoti mi ka quuu

Une mendova se po me bejne syt
kur te pash pa pritur ate dite ishe ti qe te kam harruuu
skam besuu

Per nje qast zemra filloi te me rrah me ty isha hy ne gjynah
paske qen e fshehur ketu ne shpirt se paskam dite

Lumturia, me buzeqeshi
Zoti me fali femij dhe faaaat, skam menduar,
kur per ty une,gjer ne qastin qe kur te pash ngat

Une mendova se po me bejne syt
kur te pash pa pritur ate dite ishe ti qe te kam harru
skam besu
Per nje qast zemra filloi te me rrah me ty isha hy ne gjynah
paske qen e fshehur ketu ne shpirt se paskam dite

Une mendova se po me bejne syt
kur te pash pa pritur ate dite ishe ti qe te kam harru
skam besu
Per nje qast zemra filloi te me rrah me ty kisha hy ne gjynah
paske qen e fshehur ketu ne shpirt nuk e kam dite

Thone se shpresa vdes e fundit
Sinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010
Festivali: Zhurma Show 2013
Muzika: Dritëro Shaqiri
Teksti: Avni Qahili
Video Produksioni: EMF Creative


Sinan Vllasaliu - Sa Shumë Vite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shumë Vite".
3. Video është e këngës "Sa Shumë Vite", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0