Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Kurbeti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurbeti".
3. Video është e këngës "Kurbeti", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Kurbeti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Një Arsye"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00o kurbet i zi na ndave
sa shume zemra nanash kalle
ki lan nuset pa nusri
ke lan bijat ke lan bijat pa ??

refreni.:
o kurbet i zi na ndave
sa shume zemra nanash kalle
ki lan nuset pa nusri
ke lan bijat pa gjini

ka shume vit qe kan kaluar
prej ate dite qe mje larguar
prit e prite gur i lotit
biri i nenes mot mas moti
??djali i ri trim si zana
me mundime t rriti nana
tbana darsem tpruna nuse
nje dite ike ma s'u duke

2x refreni.:
o kurbet i zi na ndave
sa shume zemra nanash kalle
ki lan nuset pa nusri
ke lan bijat pa gjini

e harrove vendin tone
si s pelcet e mjera nane
a eshte gjalle a ku ka mbet
si nuk plas kjo zemra e shkret

e harrove vendin tone
si s pelcet e mjera nane
a eshte gjalle a ku ka mbet
si nuk plas kjo zemra e shkret

refreni.:
o kurbet i zi na ndave
sa shume zemra nanash kalle
ki lan nuset pa nusri
ke lan bijat pa gjini

o kurbet i zi na ndave
sa shume zemra nanash kalle
ki lan nuset pa nusri
ke lan bijat pa gjini

o kurbet i zi na ndave
sa shume zemra nanash kalle
ki lan nuset pa nusri
ke lan bijat pa gjini

o kurbet i zi na ndave
sa shume zemra nanash kalle
ki lan nuset pa nusri
ke lan bijat pa gjini


Ky tekst u dërgua nga  dorela
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet