Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Terri Nates

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Terri Nates".
3. Video është e këngës "Terri Nates", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Terri Nates  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Një Arsye"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00ne sot po ndahemi
sot po i themi njeri tjetrit lamtumire
ma nuk perlahemi sdo ti themi njeri tjetrit asnje fjali edhe kur me sheh qytet rrugen mos e kput me ardh ti te un se prej neser prap ki me vujt

ref.
terri i mremjes ni dit ty ka met marr do te shtrihesh ne jastuk te tjetrit
terri i mremjes neser ty kamet zhyt sikur lulja nga moti i lig


sdi a do tkujtoj sdi a dot xhelozoj kur tjetrin ki me gjet un ma mir te njoh vetem terri kur te bjen e ke mendjen e leht edhe kur me sheh qytet rrugen mos e kput me ardh ti te un se prej neser prap ke me vujt

ref.
(terri i mremjes ni dit ty ka met marr do te shtrihesh ne jastuk te tjetrit
terri i mremjes neser ty kamet zhyt sikur lulja nga moti i lig)x2

terri i mremjes ni dit ty ka met marr do te shtrihesh ne jastuk te tjetrit
terri i mremjes neser ty kamet zhyt sikur lulja nga moti i lig

terri i mremjes ni dit ty ka met marr do te shtrihesh ne jastuk te tjetrit
terri i mremjes neser ty kamet zhyt sikur lulja nga moti i lig, sikur lulja nga moti i lig


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet