A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Sinan Vllasaliu - Per Here Te Pare Dashnin Fillova


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

07/09/2008

2008-09-07T11:13:37

Per here te pare dashnin fillova
E po rri gjith tuj mendu

Fort po tutna mos gabova
Me thuj vajze çka ke mendu
Fort po tutna mos gabova
Me thuj vajze çka ke mendu .

O si s mendova kur ja nisa
lojes tpar per dashuri
humba veten dhe u trreta
mu ne moshen e rinis
Humba veten dhe u treta
mu ne moshen e rinis...


Ky tekst u dërgua nga Gent   agnesssa


teksteshqip.com © 2007 - 2017