Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Vllasaliu - Lutem Për Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Vajza E Klubave Të Natës"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lutem Për Ty" kënduar nga Sinan Vllasaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ermal Fejzullahu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Per ty keshtu qenka jeta
per ty fillon e gjitha kur ti shkon
un pa ty tash mbeta
ketu krejt mbaronn
ti rrugen qe e more
rrugen qe e zgjodhe gjithmon
do te qon ne fund
qe vet me le
Permbi ne ka zot
ai i she te gjitha veprat tua
qfar ke bere me mu
se ti me le se tash te du

ref.
Lutem un për ty
lutem ne gjunje une rri
krejt mekatet e tua te falen zot degjom ti
lutjen qe e bëj e bëj un per at lumturi
qe e kam pas unë me ate dashuri...2x

Si ta di se ku je
si ta di drejtimin se ti nga shkon
qe te dal perpara ne fytyr te t'shoh
e ti mi thuaj fjalet
ato qe duhet te mi thuash
un do ta kuptoj ME SOT MBAROJ

Permbi ne ka zot
a i sheh te gjitha veprat tua
qfar ke bere me mu
se ti me le se tash te du

ref. 2x
Lutem une për ty
lutem ne gjunje une rri
krejt mekatet e tua te falen zot degjom ti
lutjen qe e bëj e bëj une per at lumturi
qe e kam pas unë me at dashuri...2herMë Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet