Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Piku Moll E Kuqe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Piku Moll E Kuqe".
3. Video është e këngës "Piku Moll E Kuqe", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Piku Moll E Kuqe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Disponim Deri Ne Maximum"

Komente

Asnjë Koment

03/04/2015

2015-04-03T08:35:19+00:00PIku moll e kuqe piku ra ne zabel
ku e patem besen hajde o ali dylber
ku e patem besen hajde o ali dylber
na e patem besen besen tuj mi shku te shkolla moj hyrije hanem hanem me vetlla te holla x2


Piku moll e kuqe piku ra ne saksie
ku e patem besen hajde o ali zotnie
ku e patem besen hajde o ali zotnie
na e patem besen besen tuj mi shku te shkolla moj hyrije hanem hanem me vetlla te holla x2


Ky tekst u dërgua nga Tea
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë