A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sinan Vllasaliu - Shoket E Mi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/02/2012

2012-02-09T11:59:47

Sa here i kujtoj shoket e ri
Shkoje e trokas te dera shtepi
dera diku s'qilet shtepia eshte bosh
shoh macen e zdrukur vetem ne nje qosh
REFRENI:

SHokt e mi shokt e mi shokt e miiiii
te vetem neper bote te shperndare
shokt e mi shokt e mi shokt e miiiii
mallin me vete e kan marre

jo une sdo ti pys
a kthehen me
i shoh neper bote sahere qe kendoj
jo une sdo ti pys malli a i merr
dua ti shoh te qeshur shpirtin ta qetesojne

REFRENI:

SHokt e mi shokt e mi shokt e miiiii
te vetem neper bote te shperndare
shokt e mi shokt e mi shokt e miiiii
mallin me vete e kan marre

Edhe kthehen perseri i lodhur ne shtepi
perqafoj gruan luaj me femije
i kujtoj shoket dhe nje zhig ,me mbet
guri peshon rende vetem ne vend te vet

REFRENI:2here
SHokt e mi shokt e mi shokt e miiiii
te vetem neper bote te shperndare
shokt e mi shokt e mi shokt e miiiii
mallin me vete e kan maaaaaaaaaarre


Ky tekst u dërgua nga Liberta
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018