A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sinan Vllasaliu & Remi Jakupi - Femer E Deshtuar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  36

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/07/2012

2012-07-06T21:32:11

Më Shumë Nga

Remi Jakupi

Video Produksioni:

Fabrika

Këngë e albumit:

"Goooool"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012


Remi:

Mos mendo qe nuk e di
sa her del me shokun tim
Mos mendo qe nuk din ai
sa her me mua ke dal

Sinani:
Mos mendo qe nuk e di
sa her del me shokun tim
Mos mendo qe nuk din ai
sa her me mua ke dal

Remi:

Ti je femer e deshtuar
femer e mallku
nuk du une as nuk do ai
shok me i prish nuk eshte kollaj

sinani:

Ti je femer e deshtuar
femer e mallku
nuk du une as nuk do ai
shok me i prish nuk eshte kollaj

Sinani:

Mos mendo qe nuk e di
kush te ka than e kush te ka shti
Mos menod qe nuk di ai
Kush po fol e kush ban fjale

Remi:

Mos mendo qe nuk e di
kush te ka than e kush te ka shti
Mos menod qe nuk di ai
Kush po fol e kush ban fjale

sinani:

Ti je femer e deshtuar
femer e mallku
nuk du une as nuk do ai
shok me i prish nuk eshte kollaj

Remi:

Ti je femer e deshtuar
femer e mallku
nuk du une as nuk do ai
shok me i prish nuk eshte kollaj

Remi:

Thashetemet qe i trillon
Tash kret bota i kupton
E din ai e , e di une
Loja jote ka marr fund

Sinani:

Thashetemet qe i trillon
Tash kret bota i kupton
E din ai e , e di une
Loja jote ka marr fund

Remi:

Ti je femer e deshtuar
femer e mallku
nuk du une as nuk do ai
shok me i prish nuk eshte kollaj

sinani:

Ti je femer e deshtuar
femer e mallku
nuk du une as nuk do ai
shok me i prish nuk eshte kollaj


Ky tekst u dërgua nga  laure
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018