Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Deri më tash në asnjë këng
Se kam përmendur emrin tënd
Nuk të këndova kur më par
Se t'ruaja thellë si nje thesar

Në zemër kam një melodi
Ku do ta shpreh qa ndjej per ty
Po të premtoj tani sigurt
Se kjo është këng që skryhet kur...

Refreni 2x
NJë nga një të gjitha fjalët
sonte do ti mar kjo keng e jote ...
Dashuria e vërtet kështu thuhet më lehtë

Kur e teproja ndonjëher
Kur syt e mi shihnin veq terr
Kur skisha fjal e as fuqi
Në shpirtin tënd gjeja qetësi

Për netët që të lash pa gjum
Mere këtë këng dhurat nga un
Me mund ta them dhe krenari
Se je gjithqka në syt e mi

Refreni 2x
NJë nga një të gjitha fjalët sonte
Do t'i mar kjo keng e jote ...
Dashuria e vërtet
kështu thuhet më lehtë

Dashuria e vërtet kështu thuhet më lehtë---

Refreni
NJë nga një të gjitha fjalët
sonte do ti mar kjo keng e jote ...
Dashuria e vërtet kështu thuhet më lehtë


Ky tekst u dërgua nga Florent BakiuSinan Vllasaliu
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2007


Sinan Vllasaliu - Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty".
3. Video është e këngës "Ty", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0