A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Sinan Vllasaliu - Marrëveshje


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  40

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Tatuazh"


Duhet me u nda
Se rrugdalje s'ka
E paskan kuptu njerzit e asaj për mu
Më tha më harro, dhe qante ajo
Loti i saj më tha se nuk jemi nda

REF:
Ne e lidhëm një marrveshje
Midis nesh në heshtje
Nëse nuk martohemi
Të takohemi (2X)

S'mund të jemi bashk
Zemrat se kanë rrafsh
Ndarjen se pranoj
Fshahtazi dua të takoj
Më tha më harro, dhe qante ajo
Loti i saj më tha se nuk jemi nda

REF:
Ne e lidhëm një marrveshje
Midis nesh në heshtje
Nëse nuk martohemi
Të takohemi (2X)

REF:
Ne e lidhëm një marrveshje
Midis nesh në heshtje
Nëse nuk martohemi
Të takohemi (3X)


Lyrics submited by Bina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019