A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sinan Vllasaliu - Tatuazh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  105

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2012

2012-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Tatuazh"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13


Ti Aspak S'e Di Ti Aspak S'e Ndjen
Nuk e Ke Iden Sa M'pëlqen
Ti Më Je Fiksim Ajo Që Kërkoj Unë
Nga Zemra Ty Po Ta Them
Te Premtoj Parajsën Time
Te Premtoj Lumturin
Mjafton Veq Te Jesh e Imja Do Të
Ishte Mrekulli...

Ref :2x
Tatuazh Ne Zemrën Time
Do Të Mbetesh Ti Si Kujtim
Tatuazh Që Kurr Nuk Fshihet
Ti Ktë Nuk e Di o Shpirti Im

Ti Je Vetem Nje Nga Te Gjitha Zemër
Që Më Bën Të Jetoj Sod Për Sod
Unë Të Garantoj e Ta Fali Vetën
Eja Merre Nuk Jetohet Kot
Të Premtoj Parajsën Time
Të Premtoj Lumturi
Mjafton Veq Të Jesh e Imja Do Të
Ishte Mrekulli...

Ref : 3x
Tatuazh Ne Zemrën Time
Do Te Mbetesh Ti Si Kujtim
Tatuazh Qe Kurr Nuk Fshihet
Ti Ktë Nuk e Di o Shpirti Im...


Ky tekst u dërgua nga Merita Gashi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018