A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - Aiden E Majna Ne Molla


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/10/2013

2013-10-18T16:37:56


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aiden E Majna Ne Molla" kënduar nga Sinan Vllasaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Vllasaliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shyhrete Azizaj (Shuki). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Aiden e majna n'molla
Po po e majna
Veç se i ka vetllat e holla
Po po e majna

Ref...
Aj naj ni naj na
Aida te na te na
E jonja se e jonja
Ma t'mirit ja lojna

Na naj na na naj na
Na naj na na naj na x2

Aiden e majna n'rrush
E majna n'rrush
Si Aida s'osht kerkush
Jo nuk osht kerkush

Ref...
Aj naj ni naj na
Aida te na te na
E jonja se e jonja
Ma t'mirit ja lojna

Na naj na na naj na
Na naj na na naj na x2

...Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018