Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Sinan Vllasaliu - Hajde Shoto Mashalla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

18/10/2013

2013-10-18T15:39:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Shoto Mashalla" kënduar nga Sinan Vllasaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Vllasaliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Gramoz Gervalla - Hajde Shoto Mashalla

Hajde Shoto, mashallah
fluturo me krah.
Luj moj Shoto, luj
hakun ta paguj.
Luj Shoto, luj
natën ta paguj.

Refren:
Hajde Shoto, mashallah
fluturo me krah.
Luj moj Shoto, luj
hakun ta paguj.
Luj Shoto, luj
natën ta paguj.

Aziz Murati - Hajde Shoto Mashalla

Hajde Shoto marshalla
Fluturo me krahe x2

Ref...x2
Luj Shoto luj
Vallen ta paguj

Lujma Shote midisin o
Mos ma korit fisin o x2

Ref...x2
Luj Shoto luj
Vallen ta paguj

...
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet