Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Jeta Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


TE GJITH shokET MSHKUAN
DHE ME LAN VETMUAR
DHE ASGJE SME MBETI
SHUM JU KAM BESUAR
DHE ASGJE SME MBETI
SHUM JU KAM BESUAR

JETA IME SHKOJ NVETMI
PA GEZIME LUMTURI O
KREJT QKA PATA NE KET BOT
MU FUNDOS O NE KET GOT

VEQ KJO GOT PO ME SHOQERON
SHPIRTIN MA NGUSHELLON
VEQ KJO GOT QE ME SHOQERON
SHPIRTIN MA NGUSHELLON

JETA IME ZEZE
JETE PLOT NGUSHLLIME
KURR NUK GJETI MPREHJE
KURR NUK GJET NGUSHLLIME
KURR NUK GJETI MPREHJE
KURR NUK GJET NGUSHLLIME

REF 2X
JETA IME SHKOJ NVETMI
PA GEZIME LUMTURI O
KREJT QKA PATA NE KET BOT
MU FUNDOS O NE KET GOT

VEQ KJO GOT PO ME SHOQERON
SHPIRTIN MA NGUSHELLON
VEQ KJO GOT QE ME SHOQERON
SHPIRTIN MA NGUSHELLON.

NE SOT PO NDAHEMI
SOT I THEMI NJERI TJETRIT
LAMTUMIR
MA NUK PERLAHEMI
SDO TI THEMI NJERI TJETRIT
ASNJI FJALI

EDHE KUR ME SHEH NQYTET
RRUGEN MOS E KPUT
ME ARDH TI TE UN
SE PREJ NESER PRAP KE ME VUJT

TERRI I MBRAMJES NJE DIT
TY KA ME TMARR
DO TE SHKRIHESH NE JASTEK TE TJETRI
TERI I MBREMJES NJE DIT TY KAM ME ZHYT
SIKUR LULJA NGA MOTI I LIG

TERRI I MBRAMJES NJE DIT
TY KA ME TMARR
DO TE SHTRIHESH NE JASTEK TE TJETRI
TERI I MBREMJES NJE DIT TY KAM ME ZHYT
SIKUR LULJA NGA MOTI I LIG


Ky tekst u dërgua nga  leli2013

Sinan Vllasaliu - Jeta Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Ime".
3. Video është e këngës "Jeta Ime", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0