A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Sinan Vllasaliu - A Sherohet Kjo Dashni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/12/2014

2014-12-07T16:29:18

Këngë e albumit:

"Lemza"


Jam zjarr i fikur
Fatkeqedsisht i kthym ne hi
U dasht me e ngrohe
E kam djegun nji dashni

Kur po m'lotojne syte
Me dore lotin e fshij
E kur po me qan zemra
Cka me bo s'e di

Ref...x2
A sherohet kjo dashni
Nuk e di jo s'e di
A eshte semundje pa ilaç
Sa te dhemb edhe t'knaq

Ilaçin nuk e gjet
As plak as i ri
Kush nuk di me u ngrohe
Do te digjet ne dashni

Kur po m'lotojne syte
Me dore lotin e fshij
E kur po me qan zemra
Cka me bo s'e di

Ref...x2
A sherohet kjo dashni
Nuk e di jo s'e di
A eshte semundje pa ilaç
Sa te dhemb edhe t'knaq

...

Ref...x4
A sherohet kjo dashni
Nuk e di jo nuk e di
A eshte semundje pa ilaç
Sa te dhemb edhe t'knaq


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018