A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - Degjo Zemren


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/07/2014

2014-07-09T15:39:22

Këngë e albumit:

"Lemza"


Degjo zemren, lere xhelozine
Pse pa arsye, shkaterron dashurine...

Dua buzeqeshje e jo mosmarevsheje
Te them me bindje, ska nevoje per grindje
Kuptoje nje gje, eshte krejt e perpikte
Mendja dhe zemra gjithmone jane ne konflikt.

Degjo zemren, e jo mendjen tende
Ti sje e vogel, ta besh veten tmadhe,
Degjo zemren, lere xhelozine
Pse pa arsye, shkaterron dashurine.

Dua mirekuptim e jo qortim,
Grindjet dashnia i mun shpirti im.
Kuptoje nje gje, eshte krejt e perpikte
Mendja dhe zemra gjithmone jane ne konflikt.

ref.2X
Degjo zemren, e jo mendjen tende
Ti sje e vogel, ta besh veten tmadhe,
Degjo zemren, lere xhelozine
Pse pa arsye, shkaterron dashurine.


Ky tekst u dërgua nga E.B
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018