Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - Si E Ke Zemren Ta Dhasht Zoti


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e Albumit:

LemzaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si E Ke Zemren Ta Dhasht Zoti" kënduar nga Sinan Vllasaliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo TekstinDisqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017