A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sinan Vllasaliu - Gabim


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  32

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/07/2015

2015-07-24T13:24:38

Music:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Lyrics:

Arsim Bunjaku

Song from the album:

"Sinani"


Gabim, se te deshta ty.
Gabim, qe te besova ty.
E kam pas nji parandjenjat,
se e imja s'ke me qene,
se e imja se e imja s'ke me qene,
kam pas nji paranjdjenje
se e imja s'ke me qene
jo jo s s'ke me qene.
O m' preve n'bese,
o m'preve n'bese,
kujt i beson ta bene kete zeze.
Gabim, qe me kushtoi shume.
Gabim, qe po e paguj.
E kam kam pas nji parandjenjat,
se e imja s'ke me qene,
se e imja,
se e imja s'ke me qene,
kam pas nji paranjdjenje
se e imja s'ke me qene
jo jo s'ke me qene.
O m'preve n'bese,
o m'preve n'bese
kujt i beson ta bene kete zeze
kujt i beson ta bene kete zeze.
Gabim!


Lyrics submited by dard beka
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019