A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sinan Vllasaliu & Vjollca Haxhiu - Jemi Kombinim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/07/2015

2015-07-28T17:59:56

Më Shumë Nga

Vjollca Haxhiu


Sonte je ka dukesh bukur,
ngjyra e zeze hije po't ka.
O kjo ngjyre ma kujton zemren tende qe m'ka vra.
Me akuzon e xhelozon,
ti e din se sa te du. Sa i mire ti je,
interesin kur e ke.
Jemi kombinim,
jemi kombinim,
e bardha na shkon,
e zeza s'na rrin.Jemi kombinim ,
jemi kombinim,
e bardha me shkon e zeza nuk me rrin.
O me ke keqkuptu,
me gjith zemer ty te du.Kot,
kot um lut,
te shkoi jeta tu u lut.
Me akuzon e xhelozon,
ti e din se sa te du.
Hej qka je ka thu,
un kto fore nuk i du.
Refreni.
Jemi kombinim x4.
Refreni


Ky tekst u dërgua nga dard beka
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018