Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Sinan Vllasaliu - Shko  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

03/02/2018

2018-02-03T16:00:03+00:00

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Fatmir Muja

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"Falem"

Këngë e albumit:

"Pardon"

Këngë e albumit:

"Mos Paragjyko"
Smundja dhe dashnia
dhimbje kan te dyja
ndoshta per smundje sherim ki me gjete
dhimbjet e dashnis s'pushojne per jete

Shko, qendro
rendesi nuk ka
ti, o ti ndjenjat mi ke vra
unë lutem ne kishe, unë lutem n'xhami
por me lutje nuk shkon
nuk shkon kjo dashni

Smundja ka mbarim
dashnia vec vazhdim
lutjet qe i bana nuk me jan plotesu
ndoshta s'deshti Zoti me ty me m'denu
s'deshti me ty me m'nderu

Shko, qendro
rendesi nuk ka
ti, o ti ndjenjat mi ke vra
u luta ne kishe, u luta n'xhami
por me lutje nuk shkon
nuk shkon kjo dashni


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet