A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Sinan Vllasaliu - Ne Pranga Te Mallit Me Ngujove


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2015

2015-12-03T19:25:30

Sa e gjat eshte kjo nate
dhimbje fesh me dhimbje nate
mbylli syte dhe gjum nuk kame
zog i humbur pa ty jame

Refreni: 2x
Perfelitem si pa krah
veq per ty kjo zemer rrah
emri yt me rri ne goje
fytyra jote s`i sheh boje
fjala jote veq premtim
kurr njehere s`me fal gezim
ike shkove me harrove
n`pranga t`mallit me ngujove

Bajshe be ne toke e qielle
je betu ne hene dhe dielle
se me s`do moj asnje tjeter
se per jete nuk me le vete

Refreni: 2x
Perfelitem si pa krah
veq per ty kjo zemer rrah
emri yt me rri ne goje
fytyra jote s`i sheh boje
fjala jote veq premtim
kurr njehere s`me fal gezim
ike shkove me harrove
n`pranga t`mallit me ngujove

M`ke pas than qe kurr nuk shkone
s`ka njeri qe te mashtrone
je betu ne vere dhe n`dimer
kujt s`ja fal o dashurine

Refreni: 2x
Perfelitem si pa krah
veq per ty kjo zemer rrah
emri yt me rri ne goje
fytyra jote s`i sheh boje
fjala jote veq premtim
kurr njehere s`me fal gezim
ike shkove me harrove
n`pranga t`mallit me ngujove


Ky tekst u dërgua nga Valon S.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018