A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Sinan Vllasaliu - Pa 1 Pa 2


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/11/2016

2016-11-29T17:00:02

Music & Lyrics:

Ilir Berani

Arrangement:

Nexhat Mujovi (Wirusi)


Text1:
Dolem, e folem
M'neme, m'shave!
Hey zemren tem
Ti ma vrave!
Sa shume akuza
Helm nga buza!
Ti pa argument
Un mbeta pa koment.

Reff2x:
Pa 1, pa 2
Zemra u thy!
Te dul boja edhe ty
Nuk po me dhemb!
Se po me len
Veq pse po me rren.

Pa 1, pa 2
Zemra u thy!
Te dul boja edhe ty
Ishe jo falemnderuse!
Mashtruse, mashtruse.

Text2:
Fole, te ngova
Pse te besova!
Hey, zemren tem
e lendova!
Sa shume akuza
Helm nga buza!
Ti pa argument
Un mbeta pa koment.

Reff2x:
Pa 1, pa 2
Zemra u thy!
Te dul boja edhe ty
Nuk po me dhemb!
Se po me len
Veq pse po me rren.

Pa 1, pa 2
Zemra u thy!
Te dul boja edhe ty
Ishe jo falemnderuse!
Mashtruse, mashtruse.


Lyrics submited by Sabajetie-Cards (1)

2018-03-21 08:43:53
Fole, te ngova
Pse te besova!
Hey, zemren tem
e lendova!
Sa shume akuza
Helm nga buza!

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019