Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Sinan Vllasaliu & Afrim Aliu - Une E Kam Nje Shok (Potpuri)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2018

2018-05-10T13:58:30

Më Shumë Nga

Afrim AliuKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Une E Kam Nje Shok (Potpuri)" kënduar nga Sinan Vllasaliu & Afrim Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Vllasaliu & Afrim Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet