Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu & Afrim Aliu - Kosovarja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Afrim Aliu

19/05/2018

2018-05-19T18:08:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kosovarja" kënduar nga Sinan Vllasaliu & Afrim Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Vllasaliu & Afrim Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gëzim Çela. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Moj kosovare do therras
edhe nga gjumi do te zgjoj
Me gur dritaren do godas
Se te dashuroj

Ne zemren time je e gjalle
si nje pikture ne nje portret
Ku te ti gjej keto syte e zjarrteMë Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet