A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Sinan Vllasaliu - Dashni


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/10/2018

2018-10-13T14:00:01

Music:

Bekim Hallaqi (Belle)

Music:

Nurteel

Lyrics:

Ghulo

Song from the album:

"Pardon"


çdo dit jet e diskutimit
loti e hidhrimi
Më mungon fjala ku je
A dalim? A shihemi?
E them të vërtetën
të dua më shumë se vetën
Besoje të vërtetën
të dua ma shumë se veten

REF.:
Dashnija jem, lutja jem
Me u bashku zemra po dhem
Dashnija jem mbaje mend
Je tu u bo smundja jem

çdo dit po më humb durimi
shpresa e rikthimit
Më mungon fjala ku je
A dalim? A shihemi?
E them të vërtetën
të dua më shumë se vetën
Besoje të vërtetën
të dua ma shumë se veten

REF.:
Dashnija jem, lutja jem
Me u bashku zemra po dhem
Dashnija jem mbaje mend
Je tu u bo smundja jem


Lyrics submited by Ramadan Ismailie-Cards (1)

2018-10-17 12:06:47
Dashnija jem, lutja jem
Me u bashku zemra po dhem
Dashnija jem mbaje mend
Je tu u bo smundja jem

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019