Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Cka Me Ba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti vet me the nuk jeton pa mua po ta kujtoj nese ke harruar tash kujt ja fal puthjet e tua. Ti vet me the. Qka me ba me t hjek nga menjda qka me ba me t hjek nga zemra. Qka me baaaaa. Mo spo muj me dasht kerkan si ty si ty si ty mo kurgja nuk pom lendon si ti si ti si ti.
Mbrem tan naten une kam pi qka po ndodh me mu sedi edhe sonte po mungon pak nga pak po me harron. Qka me ba me t hjek nga mendja qka me ba me t hjek nga zemra qka me baaaaaaa.
Sinan Vllasaliu
Publikimi: 01/12/2018
Muzika: Nurteel
Teksti: Ghulo


Sinan Vllasaliu - Cka Me Ba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cka Me Ba".
3. Video është e këngës "Cka Me Ba", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0