Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Pardon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Pardon
Si ti nuk jam
Në gjen tradhtin s'e kam
Planin keq e ke ba
Ndrove rolët, vet ke ra
2x

Çka, çka, çka do tash?
Mos provo me u bo bashkë
Çka, çka, çka do tash?
Vazhdo jetën, jeto mbrapsht

Pardon
Si ti nuk jam
Në gjen tradhtin s'e kam
Si refren, e di çdo send
I njejti film, e njejta rren
2x

Çka, çka, çka do tash?
Mos provo me u bo bashkë
Çka, çka, çka do tash?
Vazhdo jetën, jeto mbrapsht
4x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Sinan Vllasaliu - Pardon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pardon".
3. Video është e këngës "Pardon", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0