Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sinan Vllasaliu - Teute

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Teute".
3. Video është e këngës "Teute", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sinan Vllasaliu - Teute  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  5

Muzika & Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Teutë"

Komente

Asnjë Koment

02/12/2019

2019-12-02T17:00:28+00:00Mbretereshe e kesaj jete si je ti dhe mbete
paramendo sa rendje e ngritje nga une ti yll
kurr nuk u merzite

Mbretereshe jo rastesisht ky emer perjetesisht
ti vetem ti me njohe me mire mua vitet kalun
si diten e pare te dua
Stuhi e fortuna me mua shume ke perjetu te ndahesh nga une ne mendje ty kurr ste ka shku, pa ty do isha nje hiq dhe asgje tjeter, beqar i vjeter

Mbretereshe o shpirti im per mua je frymezime
ty te kendoj gjate gjithe jetes sime
plot nostalgji e kujtime

Mbretereshe jo rastesisht ky emer perjetesisht
ti vetem ti me njohe me mire mua vitet kalun
si diten e pare te dua
Stuhi e fortuna me mua shume ke perjetu te ndahesh nga une ne mendje ty kurr ste ka shku, pa ty do isha nje hiq dhe asgje tjeter, beqar i vjeter

Stuhi e fortuna me mua shume ke perjetu te ndahesh nga une ne mendje ty kurr ste ka shku, pa ty do isha nje hiq dhe asgje tjeter, beqar i vjeter

Teute Mbretereshe, e imja do te jeshe, e imja do te jeshe.


Ky tekst u dërgua nga GeseyC
Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet