Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu & Vjollca Haxhiu - Hala Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Eh cfar plani patem ba
Dasem t’madhe me pas na
T’ftuar njerzit e mi
T’ftuar njerzit e tu
Gjithcka gadi me u kurorzu!
Eh ndodhi cka s’deshta me ndodh
Ti prej meje hoqe dor!
Fotografit me mu
Ti i fshive
Unazen ma more
Jeten ma nxive!
U ktheva prap
Para teje si fajtor
Per gabimin tem me fol
Mekati yt mua mka zan
Gjithcka qe ndodhi jam,jam pishman
Eh unazen qe nga gishti ta kam hek
Nuk e meritoj,nuk e meritoj
Dashnin nkyt jet!
Hala te dua,hala te du
Unazen e solla
Prap me u bashku
Hala te du,hala te du
Kjo unaz s’asht per mu!(2 x)
Sinan Vllasaliu & Vjollca Haxhiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/12/2020
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: MAX Production


Sinan Vllasaliu & Vjollca Haxhiu - Hala Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala Te Du".
3. Video është e këngës "Hala Te Du", por nuk këndohet nga Sinan Vllasaliu & Vjollca Haxhiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Vllasaliu:


Komente 0