Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Zylbehari - Ndarja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nat e gjat me dhimbje sa shum bente ftoht,
ne ata syt e tu te bukur pash qe rrjedhin lot.
te shterngova doren dhe te thash mos qaj,
ty te dridhej buza por ti nuk ke faj.
ndarja esht me dhimbje si do qe te jet,
shko tash ti nga une,dhe me ler te qete......
shko shko shko tash ti nga une,
te lutem mos qaj edhe pse duhet te ndahem dije se skam faj,,,,,,,
ndarja esht me dhimbje si do qe te jet shko tash ti nga une dhe me len te qete...
'si s'me the nje fjal te bkeqe tet merja inat,
jo ateher zdot kisha vuajtur te isha me rehat,
ti me len qe ti kujtoj ata fjalet e tua,
sa embel tingellonin te dua te dua,
ndarja esht me dhimbje sido qe te jete
shko tash ti nga une dhe me len te qete....


Sinan Zylbehari - Ndarja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja".
3. Video është e këngës "Ndarja", por nuk këndohet nga Sinan Zylbehari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sinan Zylbehari:


Komente 0