Më mbaj mend (për 1 muaj)


Singullar Kodoshi - N'bastore

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'bastore".
3. Video është e këngës "N'bastore", por nuk këndohet nga Singullar Kodoshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Singullar Kodoshi - N'bastore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

28/08/2012

2012-08-28T18:16:38+00:00m´boni telefoni e kapa - kush oo ?
ma boni hajde n´bastore me pa kush e kush oo
bicikllen e moraplus 1 eki per tiket
edhe Gjiklen edhe banden edhe u nisa si raket
mrenda si n´sport fort hot si n´spot
une kishe yll ty u vunu si idiot
ulna ja nisi luj remi me Remi Martinin
qaty n´qoshe manfredini me banini a po ndini ?
Roberto BeniniElsa Lila e Lenini
edhe Tita me mitame dorza onash Dida
i Milanos ata t´sopranos edhe muchos muchachos
RonaldinhoRobinhoMourihoCicinho
Babuka ty pi sambuka-dinho
m´falni sambuka naurka a tarukaGianluka Paluka
Vullnet MarigonaMaradona a ktona tu shmerkat kok me tona

Ronaldo..jo fallc po pernime
Gianluigi Buffon ty ja bo O´Neal-it qou kce
Kobe Bryant edhe Koffie Anan shpind per shpind
ty u cill si Double-Team
Zhan Klod VanDamDenis Rodman
une kajmakçina edhe Ronnie Coleman
s´po kena ku mu ulse shum u bo guzhv
atmosfera krejt ruzton ty ngre si shpuz
n´CD 2pacn´kaset Tafa tallava
Britni ty thon me m´sherby Carlos Santana valla
nuk po du kurkush tjeter se i prej flokt
Marck AnthonyJ.LO edhe robt
e tynve varg-e-vi
Shakira me Christina Aguileren ty porosit me pi
ka ni gjin ose ma mir gjin-bim
kur perniher n´bastore bohet tim

download..Snoop Dogg me Laylo
NWAOniksat edhe Sido
axha Supermen methodman redmen
shuj tash se Gjikla po flen


Ky tekst u dërgua nga çelik
Më Shumë Këngë Nga Singullar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet