Më mbaj mend (për 1 muaj)


Singullar & Bloodychuck - H.S.L. (Ham Squad Life)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "H.S.L. (Ham Squad Life)".
3. Video është e këngës "H.S.L. (Ham Squad Life)", por nuk këndohet nga Singullar & Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Singullar & Bloodychuck - H.S.L. (Ham Squad Life)  (Feat. Jeton)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Me Ngjyra T'gjalla"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Jeton

Më Shumë Nga

Bloodychuck

13/07/2012

2012-07-13T19:40:18+00:00Strofa 1:

Swag t'teprum kena n'aure
Morocco shit tu u pjek n'furre
shume nxet nuk mundesh me prek me dure
me letra raw edhe super skunk pure
pe jetoj jeten me dollar dream
me BloodyChuckin si double team
hala pa u bo minuti na arrijme
shume drite krahasona me vetime
pi lloqit po foli, a po kom shkelqim?
jeta para syve po m'flleshirate
ondrra ma e keqe po m'repovat
nuk po du me fol mo, s'po kom takat
nuk po m'kuptojne e s'po kom hesap
nuk po ri mo n'rruge, po ri n'studio
"o dal 1 reper i ri".. cili o?
tonin nuk e ki n'rregull korigjo
sjelljen se ki t'mire, permirso

Refreni:
(x2)
Veq edhe pak qetash mbrijme
n'cdo qytet tash na ndijne
kur se pret na ta bime
kena ardh me ndejt, po rime

Strofa 2:

Jom rrit prej shpise mu bo gjeneral
jeta m'ka qit n'tjeter pedistal
ton kohen tu u shty me mal
ju kom lon pa fjale, instrumental
na jem Ham Squad ma kadal
i jep gojes t'del problem dental
26 vjet jom kon real
di me bo plot sende, n'muzike gjenial
hip hop-i m'hec neper vena
paraqitet n'leter kur prena
po ka shume pasagjera e pak trena
pak mendje e shume krena
Ham Squad, diamond life kena
juve nuk ju zbukuron as skena
muhabet tjeter na jena
Leke Dukagjini, Ali Pashe Tepelena

Refreni:
(x2)
Veq edhe pak qetash mbrijme
n'cdo qytet tash na ndijne
kur se pret na ta bime
kena ardh me ndejt, po rime

--

singullar & bloodychuck - ham squad life
singullar and bloodychuck - ham squad life
singullar & bloodychuck - hsl
singullar & bloodychuck - h.s.l.
singullar - ham squad life
bloodychuck - ham squad life


Ky tekst u dërgua nga Lakleka   princepow
Më Shumë Këngë Nga Singullar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet