Më mbaj mend (për 1 muaj)

Singullar & Bloodychuck - Pe Pshtyj (Freestyle) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

yeaa we feel this
we be like..we be like this
yea per ata qe kan harru qe singullari palon pidha
si carcafa,skom vend n hip-hop po ulna n shtrafa
i pi Mc-it si caj me keksa
kur shoh talenta t ri besom m ngjallet shpresa
forja o n muzik me jep kthesa
une pe pshtyj sjom ardh me jep ankesa
jom ardh me jep deftesa
nxansa, me ju pa durt mbi banka
sjeni per hip-hop dilni theni banka
repera si miza t vegjel ,po vjen marimanga
ma rond se Genta me spagaa..

Ky tekst u dërgua nga  princepowFeaturing: Bloodychuck
Publikimi: 10/08/2012


Më Shumë Këngë Nga Singullar:


Komente 0


Singullar & Bloodychuck - Pe Pshtyj (Freestyle)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pe Pshtyj (Freestyle)".
3. Video është e këngës "Pe Pshtyj (Freestyle)", por nuk këndohet nga Singullar & Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.