Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinkoppa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Sinkoppa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 7 Korrik 2016, Sinkoppa publikon videoklipin "Qa Koke Kan Ti". Më datë 19 Qershor 2017, Sinkoppa publikon videoklipin "Mos M'harro". Më datë 20 Shkurt 2019, Sinkoppa & Bita publikojnë videoklipin "Bando". Më datë 13 Gusht 2020, Mahmut Ferati publikon videoklipin "Vetullzeza", në bashkëpunim me Sinkoppën. Teksti i këngës u shkrua nga Mahmut Ferati....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

J.B.

Dora

Fabiani

Uki

Albo 06

Bcrazy

Gjaksori

Sllimi

Underground Mc

Tags: Sinkoppa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet