Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sirije Gagica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Sirije Gagica është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 20 Dhjetor 2012, Sirije Gagica publikon videoklipin "Kenge Per Adem Jasharin". Më datë 20 Dhjetor 2012, Sirije Gagica publikon videoklipin "A Do Te Vjen Dhe Nje Here Pranvera". Më datë 15 Mars 2013, Sirije Gagica publikon videoklipin "Humbe Pa Fjale"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sanije Doberdolani

Silvana Xhemali

Mihrije Lestrani

Shpresa Veselaj

Nazmije Demolli

Ornela Guri

Bukurie Zogaj

Sela Begaj

Dilja

Teuta Thaqi

Tags: Sirije Gagica, Sirie Gagica


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet