Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sivi - Per Ty (Feat. Bessy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Intro : YeaH ,,,,,,Ehe,,,,,,,,,SiVi,,,,,BeSsY,,,,,,T.G.F.S Production

BeSsY...(ref)

Sa Te Dua Un Ty Shpirti Im
Vec Per Ty Un JeToj
Ne Ket Jeten TIme Un Ty
Me Asgje Tjeter Ste Ndrroj (x2)

SiVi ...

Do e Nis Un Ket Keng
Duke T'then Ty Te Dua
Ta Dish Tkam Ne ZeMer
Je E VeTmja Ti Per Mua

Ndonjeher Te Lendoj
E Di Qe Shum Gaboj
Por Shum Falje Te KerKoj
Se Me Dashje Un Se Bej

Disa Fjal Qe Smund Ti Them
Do Ti THem Ne Ket Keng
Kur Te Shoh Un Ne Sy
Ai Shikim Mua Me Cmend

Enderroj Te Te Prek
Enderroj Te Ledhatoj
Enderroj Te Te Puth
Enderroj Te Perqafoj

Cdo Dit e Me Shum
Dashuria Po Me Shtohet
Mendja Me Tundohet
Ajo Puthje Nuk M'harroet

BeSsY...(ref)

Sa Te Dua Un Ty Shpirti Im
Vec Per Ty Un JeToj
Ne Ket Jeten TIme Un Ty
Me Asgje Tjeter Ste Ndrroj (x2)

SiVi...

Nuk Kam Fjal Te Pershkruaj
Nuk Kam Fjal Te Them Per Ty
Je Gjeja Me e Bukur
Imazhin Tend e Kam Ne Sy

Ajo Fytyr Shum e Embel
E Ata Sy Shum Te Bukur
Nga Mendja Dot Sme Hiqen
Se Ato Me MBajn Te Lumtur

Cdo Min e Cdo Sek
Te Kam Ne Mendjen Time
Te Dua Aq Shum
Me Shum Se Veten Time

Je Si Nje Engjell
Qe Me Fjal Me Ngushellon
Jam Gati Tjap Dhe Jeten
Nuk e di a Po M'beson

Deshira Jote Urdher Per Mu
Jam Gati Ta Plotsoj
Se Je e Vetmja Arsye
Per Te Cilen Un Jetoj

Te Dua Shum O Shpirt
Te Dua Vetem Ty
Keto Fjal Jan Vec Ndjenja
E i Kam Un Vec Per Ty

BeSsY...(ref)

Sa Te Dua Un Ty Shpirti Im
Vec Per Ty Un JeToj
Ne Ket Jeten TIme Un Ty
Me Asgje Tjeter Ste Ndrroj (x4)Nuk kemi video për këtë këngë.


Sivi
Publikimi: 07/05/2011


Sivi - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Sivi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sivi:


Komente 0