Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sivi - Lamtumir (Feat. Bessy)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


U Futa Ne Nje Loj
Qe Jeten Ma Shkatrroi
Kete Loj Se Kuptova
se Me Ty U Dashurova

Se Di Cfare Fitove
Me Ate Loj Qe PRovove
Te Doja Aq Shum Por Kete Se MeriTove

Shum Fjal ti Me THoje
Per Vete Mua Me Beje
Nuk E Di Pse E Bere
Por Di Qe Su Pendove

Nuk Di Cfare Te Them
Nuk Di Me Cfare Te Bej
Kalova Nje Merzitje
Qe Kurr Sdo e Harroj

Oret e Vona T'nates
Nuk Rrija Pa U Menduar
Prisja Mesazhin e Fundit
Qe Tme THoje Sa Shum Te Dua

Ne Nje Nat Pa Yje
Thura 2 Poezi
Njera Tbente T'lumtur
E Tjetra Me Lot N'sy

BeSsY...(ref)

Sa Shum Un Ty Te Kam Dash
Por Tani Nuk Jemi Me
Shum Shpejt Ne U Larguam
Njeri Tjetrin Se Afruam

Cfar Na Ndante Nuk e Di
Qe Ne Rrinim Ne Vetmi
Kete Dashuri Po e Mohoj
Lamtumiren Po Tdhuroj

SiVi,,,

Nje Engjell Me Afrohet
Nje KEshill Mua Me Thot
Mos Vuaj Me PEr Te
Se Sja Vlen Esht E Kot

e Un Rri e Mendohem
Dhe Prap Nuk Dorzohem
Nga Mendja Tash Po Ftohem
Se Sdua Me T'gabohem

Sa Shum Ndjenja Tforta
Paskam Pas Un Per Ty
Por Ti Tgjitha i RreZove
Tani Sdu Me TPa Me Me Sy

Shum Gjera Lam PAs
Kan Mbetur Vec Kujtime
Jan Futur Ne Nje Vend
Thell Ne Zemren Time

Se Di Ne E Meritova
Kete Gje Qe Me Bere
Ndoshta Stbehet Von
Se Mua Me Lendove

Nuk E Di Ne Tkam Lenduar
Por Falje Te Kerkoj
Dhe Nje Gje Te Fundit
Ket Lamtumir Po Tdhuroj

BeSsY...(ref)

Sa Shum Un Ty Te Kam Dash
Por Tani Nuk Jemi Me
Shum Shpejt Ne U Larguam
Njeri Tjetrin Se Afruam

Cfar Na Ndante Nuk e Di
Qe Ne Rrinim Ne Vetmi
Kete Dashuri Po e Mohoj
Lamtumiren Po Tdhuroj

Outro : T.G.F.S Production ...Ehe.....Lamtumir Baby

Ky tekst u dërgua nga  nidesiPublikimi: 15/09/2010


Më Shumë Këngë Nga Sivi:


Komente 0


Sivi - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Sivi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.