Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sivi - Shum Me Ndryshe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


have green
i have white
you just com with me tonight
me le problemin me ta zgjidh
se po mdukesh shum tight

nuk po du me fol me ty
po du thjesht un me kercy
ti sapo me njohe (B*tCh)
ene gotat po i thy

jom high
shum fly
nuk po di un ca po them
bye bye

hi girls
around world
gjithanej un po i njoh
ti po mdukesh shum e mir
edhe vetem ty po tshoh

Nese
ProBlem e Ke Atehere Thu Qe Spo Duroj Dot
Po Mthu Qe Dit Per Dit Ti Per Mu Po Derdh Lot
nejse ndrrojm tem
se sja vle shum per tfol
tipat si puna jote
perdoren nprralla si gogol

So Hot In Da Club
Tgjith Ktu Jan Me Durt Nalt
muzika ime po degjohet
dhe po ndihem shum lart

me pelqen tflas thjesht
qe tgjith tme kuptojn
ishte sa per fillim se party sa fillon

Ref...
Me Pelqen Qe Te GJitha Ti Kem Un
PEr Hip Hop Ti e Di Qe Te Cmen Un
Jam Me Ndryshe Se Hert e TJera
Kshu Mpelqe Se Kshu Esht karriera

po mpleqe ajo atje
po mplq dhe kjo ktu
qekan shum nice te 2-ja
po sdi un ke me ftu

argetim dun pa mas
Dhe Pa u Nalu
mu shoqja jote po me thot
se Ti Je Per Mu

i them
esht problem
se del thashethem
un 1 her tfola nvesh
Dhe ti Po Bi Mren

me mu
kujto se ti po lu
kur un sjam ketu
kujto se gjonat me te bukra
me mu i ke kalu

nclub on the mic
every body dont stop
nigjoni dhe vlersoni
se rrepi erdhi prap

1 2 step
Playback
are You Listen My Track
Volumi Ne maximum
po tvje si termet

Bounce anywhere
4 the bitchiz
i dont care

mplq hip hopi qe boj
dhe rimat si ndaloj
kur ti e di shum mir
Qe un Kom Shum PErvoj

Ej Ej Un Kom Shum PerVoj ....

Ref...
Me Pelqen Qe Te GJitha Ti Kem Un
PEr Hip Hop Ti e Di Qe Te Cmen Un
Jam Me Ndryshe Se Hert e TJera
Kshu Mpelqe Se Kshu Esht karriera

Ky tekst u dërgua nga  joana


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 26/09/2012


Më Shumë Këngë Nga Sivi:


Komente 0


Sivi - Shum Me Ndryshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Me Ndryshe".
3. Video është e këngës "Shum Me Ndryshe", por nuk këndohet nga Sivi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.