Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Sizer është një këngëtar. I lindur ne fier, por pas vitin 1997, shkeputet me familjen e tij per ne Greqi (Athine). ne moshen 17 vjec fillon levizjet e para ne hip hop i ndihmuar nga Mc Aroganti qe jeton ne Athine. Kenga e pare e quajtur 'Vlersoje Shoqerine' incizohet nga producenti i Aroganja crew No Dee.. mbas nje pushimi te vogel fillojne dhe dalin keng te reja por me jo shum sukses te madh.. mbas nje viti duke eksperimentuar me kenge del kenga e pare me e suksesshme...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dbmc A.K.A Doory

Vilsian

Lil Bm

Rimy

Daiklin

Wild Panther

Continental

E-Os Tbb

Gutti

Rich Dog

Tags: Sizer


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet