Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sk3rdi - Perfekte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perfekte".
3. Video është e këngës "Perfekte", por nuk këndohet nga Sk3rdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sk3rdi - Perfekte  (Feat. Vini Mj)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/02/2012

2012-02-10T18:28:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Perfekte" kënduar nga Sk3rdi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sk3rdi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Bomba - Perfekte

Ajo don fjal,jo rrena,nuk ka kompleks per ndjenja
mburret qe osht e jemja
njerzt folin keq anena thojn "Bomba t'qet probleme"
Who gives a fuck about haters? Jo Bonnie and Clyde po jena
ma shum se krejt n'qyteti,ku xholozia o tu i djeg
cause e din ket mileti that you're my soulmate..
derisa koha me ty kalon
tjetra m'shkrum mesazh "Zemer a shifmi ma von?"
po luj be loqk,se dashnin s'ta hupi
ti e nje Fatosin,un kan e du,e nguci..
se meniher m'dek truni,sun e imagjinoj me t'hup ty
ti je andra ma e mir qe kurr nuk du mu qu pi gjumi

=============
(se cdo moment me ty met n'memori..)
cuz you're mine baby,my nr 1 baby

(ora si minuti,hiq nuk pe ni..)
kjo so normal baby,koha sa shpejt po shkon..
-

(ti je qetsimi i shpirtit tim)
edhe kur je nervoz,ti je perfekte

nese idhnomi prap,apet na jena bashk

(jeta jem pa ty nuk ka kuptim)
se syt e tu jon bota jeme

(ti je dhurat pi Zotit n'jeten teme)
ti je dhurat pi Zotit n'jeten teme
==============

a e din sa frka,kthesa,e pa edhe vet sa hate kan
sa xhelozi e ngatresa
derisa u kriju besa,ja nise syt mi qel pak
veq une ti,2 veta ishmi kon bashk n'3 jeta
nuk kam nevoj per kerkan,boten me ty veq du me pa
se kjo rini s'mjaftojka,une me ty po du mu plak
e qeshtu secili vjet me lezet kalon
cdo muj I'm The king,but 1 jav she's the dragon
kshtuqe i runa krizav,se luftes let ja nisna
tranohet n'gjeste t'tilla,qato m'thir mr.Supriza
me to kurgjo nuk shkon kot
ndjenja t'saj t'sinqerta ma t'mdhaja se krejt kjo bot,edhe thot..

=============
(se cdo moment me ty met n'memori..)
cuz you're mine baby,my nr 1 baby

(ora si minuti,hiq nuk pe ni..)
kjo so normal baby,koha sa shpejt po shkon..
-

(ti je qetsimi i shpirtit tim)
edhe kur je nervoz,ti je perfekte

nese idhnomi prap,apet na jena bashk

(jeta jem pa ty nuk ka kuptim)
se syt e tu jon bota jeme

(ti je dhurat pi Zotit n'jeten teme)
ti je dhurat pi Zotit n'jeten teme

====
Rri me mu veq mama doren
ta kallxoj boten e andren tem

veq me ty po du me kalu kohen..

leji let folin,vet lodhen
sado qe shtojn rren,nuk o problem

na si ngojm e ata mrolen
====

REF

Egzon Krasniqi & Ledi Vokshi - Perfekte

EK: Kur aromen tende
Une e ndje nga larg
Kam nevoj per ty
Dua te te kem prane

Kur asnji si ti
Un nuk e takoj
Bosh me duket jeta
Pa ty smundem te jetoj

LV: Ta fala buzqeshjen
ti me fale vaj
Tash nuk je me mua
Ik shko pas asaj

EK: Je si yll o babe
Ty te Dua
Sa perfekte Je Ledi
ti per mua

LV: Sa here te shoh
Ti mua me ben te vuaj
Ik tash shko diku
Jeto pa mua

Duli - Perfekte

(Je perfekte, shum talente)

T'lutem njeher mendo
E pastaj vepro
Propozimin tim
Kur mos e nencmo
Femrat e llojit tan
Nuk dorzohen leht
Shansin qe ke ndorr
Mundesh me u prejt

Je perfekte ne momente
E ne zemer me sekrete
Je perfekte ne momente
Por ne fakt je shum talente

Nese ste bohet von
Pse pom provokon
Pse kur tpershendes
Doren e largon
Femrat e llojit tan
Nuk dorzohen leht
Shansin qe ke ndorr
Mundesh me u prejt

Je perfekte ne momente
E ne zemer me sekrete
Je perfekte ne momente
Por ne fakt je shum talente

(Je perfektee)

Je perfekte ne momente
E ne zemer me sekrete
Je perfekte ne momente
Por ne fakt je shum talente
Më Shumë Këngë Nga Skerdi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet